Bizden Haberler

09.05.2019

Penta Teknoloji’ye IBM’den “Yılın Distribütörü” Ödülü

IBM iş ortaklarının bir araya geldiği “IBM Çözüm Ortakları Zirvesi”n de Penta Teknoloji olarak 2018 yılında göstermiş olduğumuz başarıya istinaden “Distributor of the Year” (Yılın Distribütörü) ödülüne layık görüldük.

29.03.2019

Penta Teknoloji’ye Lenovo’dan Çifte Ödül!

Lenovo iş ortaklarının bir araya geldiği “Geleneksel Lenovo İş Ortakları Buluşması” nda Penta Teknoloji olarak yaygın satış alanındaki başarılarımız ve cirosal olarak kattığımız değer sonucunda PCG alanında “2018 Yılının En Yaygın Satış Yapan Distribütörü” ve DCG alanında da “2018 Yılının En Yüksek Ciro Yapan Distribütörü” ödüllerine layık görüldük.

18.03.2019

Penta Teknoloji’ye Huawei’den “Teknik Yetkinliği En Yüksek İş Ortağı” Ödülü!

Huawei iş ortaklarının bir araya geldiği “Huawei Enterprise Ecosystem Partner Summit”de Penta Teknoloji olarak teknik başarılarımız ve iş ortaklarımıza verdiğimiz desteklerin sonucunda “The Best Technical Capability Award” (Teknik Yetkinliği En Yüksek İş Ortağı) ödülüne layık görüldük.

23.01.2019

Penta Teknoloji ve Veeam’den İş Birliği

Penta Teknoloji olarak, veri yönetimi, kurtarması, koruma ve güvenliği hizmetlerini bir çatı altında sunan, lider çözüm Veeam’in yetkili dağıtıcısı olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

31.12.2018

DRAM pazarında öncü olan CORSAIR'ın yetkili distribütörü olduk

1994 yılında kurulan ve DRAM pazarının öncüsü olan CORSAIR’in yetkili distribütörü olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

19.12.2018

Marmara Üniversitesi’nde öğrencileri VR ile buluşturduk

Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü, 11 Aralık’ta “Mekanik Tasarımda Sanal Gerçeklik Uygulamaları” konulu seminere ev sahipliği yaptı.

14.12.2018

Autodesk Markamızla, İklimlendirme Sektörü BIM Çalıştayı’na katıldık

İSKİD, MTMD ve TTMD Üyelerini bir araya getiren İklimlendirme Sektörü BIM Çalıştayı, 100’ün üzerinde katılımcı ile 7-8 Aralık 2018 tarihinde Şile Gardens Otel’de gerçekleşti.

05.12.2018

Penta Teknoloji 28 Yaşında

Penta Teknoloji olarak 30 Kasım 2018 günü 28. Yaşımızı kutladık.

29.11.2018

Bayinet Mobil yenilendi

Türkiye’de BT sektörünün ilk B2B e-ticaret sitesi olan Bayinet, yenilenen mobil uygulaması Bayinet Mobil ile kullanıcılarına sayısız yenilik ve geliştirilmiş özellik sunuyor.

27.11.2018

Snow, Bilişim Zirvesi’nde

2000 yılından bu yana her yıl gerçekleştirilen, geleceği bugüne taşıyarak bu konuda bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin vizyon, strateji ve yol haritası oluşturmasını destekleyen; yeni teknolojilerin ekonomi, siyaset ve sosyal yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alan en geniş ve zengin içerikli etkinlik olan Bilişim Zirvesi – ICT Summit etkinliği, bu yıl 21-22 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

27.11.2018

Penta Teknoloji tasarım ve görselleştirme çözümleriyle Smart Future Expo 2018’de

14-15 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde ikincisi düzenlenen Smart Future Expo 2018 “Akıllı Teknolojiler Zirve ve Sergisi”nde sanayinin dönüşümü, akıllı şehircilik ve yapı, girişimcilik temaları eş zamanlı olarak işlendi.

28.09.2018

Biz de zirvedeyiz!

3-4 Ekim 2018 tarihlerinde tek dağıtıcısı olduğumuz Autodesk ile Autodesk Teknik Zirvesi’ni düzenliyoruz.

07.09.2018

Exper “Altın Örümcek”te ödüle koşuyor

Yenilenen web sitemiz www.exper.com.tr Altın Örümcek Web Ödüllerinde “Bilişim & Teknoloji” kategorisinde gösterdiği başarı ve juri değerlendirmeleriyle finale kaldı.

13.08.2018

Yazılım Varlık Yönetimi alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Snow Software’ın tek yetkili distribütörü olduk

Şirketlerin BT maliyetlerini azaltmak için başvurdukları Yazılım Varlık Yönetimi alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Snow Software’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak portföyümüzü geliştirmeye devam ediyoruz.

06.07.2018

Bilişim 500 Araştırması’nda altı ödüle layık görüldük

Bilişim sektörünün en geniş kapsamlı ve bu yıl 19’uncusu düzenlenen ''Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması'' sonuçları 5 Temmuz Perşembe gecesi sahiplerini buldu. 

09.07.2018

Western Digital’in yetkili distribütörü olduk

Penta Teknoloji olarak, veri depolama, veri yedekleme ve bulut depolama ortamları alanında sektörün öncü şirketlerinden biri olan Western Digital’in yetkili distribütörü olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

26.06.2018

Kodak Alaris’in Yetkili Türkiye Distribütörü Olduk

Dünyanın önde gelen tarayıcı ve bilgi yakalama çözümü sağlayıcılarından biri olan Kodak Alaris ile gerçekleştirdiğimiz dağıtıcılık anlaşmasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İmzaladığımız bu anlaşma ile birlikte, tarayıcı ve bilgi yakalama çözümleri alanında sahip olduğumuz pazar payını artırarak iş ortaklarımıza daha geniş bir ürün yelpazesi sunmayı hedefliyoruz.

04.06.2018

Zyxel’in Türkiye tek yetkili distribütörü olduk

Uzun zamandır Zyxel distribütörü olarak başarıyla sürdürdüğümüz iş ortaklığımız sonucunda Zyxel’in Türkiye tek yetkili distribütörü olarak atandığımızı duyurmaktan mutluluk duyarız. Türkiye’deki dağıtım ağını yeniden değerlendiren Zyxel, kanal yapısında yeni bir yapılanma sürecine girerek; Penta Teknoloji’yi, tek yetkili distribütörü olarak atadı. Zyxel’in yeni kanal yapısı ile daha dinamik bir iş modeline kavuşarak, katma değer üretmeye odaklanacağız.

18.05.2018

Görselleştirme çözümü üreticisi Enscape’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk

Dünyaca ünlü mimari görselleştirme, render ve sanal gerçeklik (VR) yazılımı sağlayıcısı Enscape ile tek yetkili distribütörlük anlaşması imzalayarak, mevcut görselleştirme çözümleri yelpazemize bir yenisini daha ekledik.

20.04.2018

Penta Teknoloji, Autodesk’in dünya çapındaki öncü dağıtıcılarından

Tek yetkili Türkiye distribütörü olduğumuz Autodesk web servislerinin entegrasyonunda gösterdiğimiz başarıdan dolayı dünya çapında üç dağıtıcıdan biri olarak “Autodesk Web Servislerinde Öncü Dağıtıcı” ödülüne layık görüldük.

19.04.2018

Penta Teknoloyi’ye OKI’den iki ödül

Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğumuz OKI tarafından “Orta Doğu-Türkiye-Afrika Renkli Yazıcı” ve “OKI Sıradışı Başarı Elit Kategori Ödülü” kategorilerinde ödüle layık görüldük.

18.04.2018

Penta Teknoloji’ye IBM’den “IBM Bölgesel Mükemmellik” ödülü

IBM Bölgesel Mükemmellik ödül töreninde Orta Doğu ve Afrika (MEA) Bölgesi’nin “En İyi Katma Değerli Dağıtıcısı” seçildik. Böylece, bir önceki yıl aldığımız MEA Bölgesi “Dönüşüm ve Büyüme Alanında En İyi Dağıtıcı” ödülüyle birlikte, iki yıl üst üste “Bölgesel Mükemmellik” ödülünün sahibi olduk.

15.03.2018

Lenovo’dan Penta Teknoloji’ye 2017’de de iki ödül

Penta Teknoloji olarak 2017 yılında gösterdiğimiz başarılı performans doğrultusunda, dünyanın bilişim teknolojileri alanında en önemli üreticilerinden biri olan Lenovo tarafından iki ödüle layık görüldük.

12.03.2018

HP’nin “En Yüksek Ciro Büyümesi Gösteren Dağıtıcı” ödülü Penta Teknoloji’nin!

2017 yılının en başarılı HP distribütörleri ve iş ortakları, 8 Mart 2018’de Raffles İstanbul’da gerçekleştirilen “HP Kanal Toplantısı 2018”de ödüllerini aldı. Penta Teknoloji olarak, "En Yüksek Ciro Büyümesi Gösteren Dağıtıcı" ödülüne layık görüldük.

20.02.2018

Hewlett Packard Enterprise Türkiye ‘’2017 – En Yaygın Kanal Ağına Sahip Dağıtıcı’’ ödülü Penta Teknoloji’nin!

Hewlett Packard Enterprise (HPE), Hyatt Regency Belgrad’da gerçekleştirdiği etkinlikle en başarılı partnerlerini ve distribütörlerini ödüllendirdi. Penta Teknoloji olarak biz, HPE Türkiye distribütörleri arasında 2017 yılında “En Yaygın Kanal Ağına Sahip Dağıtıcı’’ ödülüne layık görüldük.

01.02.2018

İşletme süreçlerinde BIM (Yapı Bilgi Modellemesi): TAV Medine Havalimanı Projesi

BIM süreçlerinin işletmelerde kullanılması, işletme ve bakım süreçlerinde birçok avantaj sağlıyor. Bu avantajları kullanmak için Medine Havalimanı Projesi’nde TAV ve ProCS tarafından Autodesk çözümleri tercih edildi. Projemizin detaylarını Sabah Gazetesi Yapı Bilgi Modellemesi (BİM) özel dosyasında anlattık.

04.01.2018

Microsoft FPP ve ESD yazılımları yetkili distribütörü Penta Teknoloji

Mevcut Microsoft ISV, Microsoft OEM ve Microsoft Xbox distribütörlük anlaşmalarımıza Microsoft FPP (Kutu Ürün) ve Microsoft ESD (Elektronik Lisans) distribütörlüğünü de ekleyerek, Microsoft ürün yelpazemizi zenginleştirmeye devam ediyoruz.

02.01.2018

Microsoft Xbox’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk

Oyun kategorisinde pazara sunduğumuz önde gelen birçok markaya, dağıtıcılığını uzun zamandır başarıyla sürdürdüğümüz Microsoft ürün gruplarından bir yenisini daha ekleyerek, Xbox konsol ve aksesuarlarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk.

25.12.2017

Bağlantı ve yönetim çözümleri alanında sektör lideri ATEN ile distribütörlük anlaşması imzaladık

Bağlantı ve yönetim çözümleri alanında yenilikçi çalışmalar yapan ve KVM switch (Klavye Video Mouse anahtarı) sektöründe lider konuma sahip olan ATEN ile imza attığımız distribütörlük anlaşmasıyla ürün portföyümüzü zenginleştirmeye devam ediyoruz.

21.12.2017

Penta Teknoloji ve Legrand’dan iş ortaklığı

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand ile yapısal kablolama ürün ailesinin Türkiye genelinde dağıtımı için distribütörlük anlaşması imzaladık.

02.08.2017

Supermicro ve Penta Teknoloji iş birliği pazara yeni çözümler sunuyor

Supermicro ile imzaladığımız anlaşmayla Supermicro distribütörü olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

02.08.2017

4-8 Ekim’de OKI Baskı Teknolojileri ile SIGN İstanbul Fuarı’ndayız

Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğumuz OKI markamız ile endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri fuarı SIGN İstanbul’da yerimizi alıyoruz.

21.07.2017

DELL EMC iş ortaklarımız ve sektörel basınla bir araya geldik

DELL EMC ve Penta Teknoloji İş Birliği Toplantısı'nı 20 Temmuz 2017 tarihinde Radisson BLU Ortaköy’de, DELL EMC iş ortaklarımız ve sektörel basının katılımı ile gerçekleştirdik.

13.07.2017

Bilişim 500 Araştırması’ndan yedi ödülle döndük

Bu yıl 18.si gerçekleşen bilişim sektörünün en geniş kapsamlı araştırması olan ''Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması'' sonuçları açıklandı. Türkiye’nin önde gelen 500 bilişim şirketinin yer aldığı listede, Bilgi Teknolojileri kategorisinde 2016 yılında gerçekleştirdiğimiz ciromuzla üçüncü sırada yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

23.06.2017

Penta Teknoloji, Adobe’nin Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı oldu

2013 yılından bu yana Adobe Türkiye distribütörü olarak sunduğumuz katma değerli hizmetlerimize Adobe Türkiye tek yetkili distribütörü olarak devam edeceğiz.

20.06.2017

“Penta Teknoloji Buluşmaları” ile şehrinize geliyoruz

Türkiye distribütörü olduğumuz 50’yi aşkın küresel markanın dağıtıcılığının yanı sıra satış kanalımıza pek çok katma değerli hizmeti de beraberinde sunuyoruz. Yakın dönemde bu hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik: “Penta Teknoloji Buluşmaları”.

19.06.2017

Penta Teknoloji, DELL Technologies ve EMC Birleşmesi ile yeni bir dağıtıcılığa daha imza attı

Dell Türkiye distribütörü olarak sunmuş olduğumuz katma değerli hizmetlerimize, gerçekleşen birleşme sonrasında Dell EMC Türkiye distribütörü olarak devam edeceğiz.

09.06.2017

V-Ray görselleştirme yazılımı üreticisi Chaos Group’un tek yetkili dağıtıcısı olduk

Chaos Group distribütörü olarak ürün yelpazemizdeki endüstriyel tasarım yazılım ürünlerine önemli bir marka daha ekledik. V-Ray ürünlerini yaygın bayi ağımızla geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyoruz.

05.05.2017

OKI Avrupa iş ortaklarına daha iyi hizmet sağlamak için Penta Teknoloji ile iş birliğine gidiyor

OKI Avrupa ile imzaladığımız anlaşmayla tek OKI Türkiye yetkili distribütörü olarak atandık. OKI bu anlaşma ile tedarik zinciri ve teknik destek hizmetlerine erişimin Türkiye’de daha üst seviyelere taşınması amaçlıyor.

24.04.2017

Dijitalleşme sürecimizi Autodesk ile anlatmaya devam ediyoruz

Penta Teknoloji olarak dijitalleşme sürecimizdeki başarılı çalışmalarımız nedeniyle "Autodesk One Team Extension EMEA 2017" etkinliğinde düzenlenen oturumla Autodesk distribütörleri ve yetkili bayileriyle deneyimlerimizi paylaştık.

07.04.2017

Penta Teknoloji Cyber JUNIOR aracılığıyla bilişim sektörünü destekliyor

Siber güvenlik alanında kariyer hedefleyen öğrencileri ücretsiz eğitimlerle destekleyerek sektöre kazandıran Cyber JUNIOR’a dağıtıcılığını üstlendiğimiz IBM markamız ile sponsor olduk.

28.03.2017

2016 yılında en yüksek ciro yapan HPE dağıtıcısı: Penta Teknoloji

Almış olduğumuz “En Yüksek Ciro Yapan Dağıtıcı” ödülü ile Hewlett Packard Enterprise tarafından 2016 yılında ikinci defa ödüllendirilmiş olduk.

15.03.2017

IBM’den Penta Teknoloji’ye bir ödül daha

IBM’in “Yılın Distribütörü” ödülü bu yıl da Penta Teknoloji’nin!

13.03.2017

Penta’ya bir ödül de HP’den

HP'nin 2016 yılı “En Yüksek Yaygın Kanal Cirosu Yapan Dağıtıcısı” Penta Teknoloji...

28.02.2017

Penta Teknoloji dijitalleşme tecrübesiyle One Team Conference etkinliğinde

Autodesk'in her yıl Las Vegas'ta düzenlediği OTC etkinliğinde, tüm dünyadan katılımcılara, Autodesk'in dijital web servislerini en etkin ve en verimli kullanan distribütörü olarak, lisanslamada dijitalleşmeyi anlattık.

27.02.2017

Murat Ülker’den "Penta'nın Dijital Evrimi"ne ödül

Yıldız Holding tarafından grup şirketleri arasında düzenlenen “Stars of the Year” ödül töreninde ‘’Dijital Liderlik’’ kategorisinde "Penta'nın Dijital Evrimi" projemiz ile Yönetim Kurulu Başkanı Ödülü’ne layık görülerek, Murat Ülker'den ödülümüzü aldık.

27.02.2017

Penta Teknoloji’ye Lenovo’dan iki ödül

Lenovo’nın “Yılın En Yüksek Ciro Yapan Distribütörü” ve “Sunucu Alanında Yılın En Hızlı Büyüyen Distribütörü” ödülleri Penta Teknoloji’nin!

20.02.2017

Penta Teknoloji’ye IBM'den bölgesel ödül!

IBM tarafından Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nde ”Dönüşüm ve Büyüme Alanında En İyi Dağıtıcı” ödülüne layık görüldük.

08.02.2017

Hewlett Packard Enterprise ‘’2016 - Yılın Dağıtıcısı’’ ödülü Penta Teknoloji’nin!

Penta Teknoloji Merkezi’yle sunduğumuz katma değerli çözümlerimiz ve Türkiye’de en yüksek ciroyu gerçekleştiren dağıtıcı olmamız nedeniyle Hewlett Packard Enterprise (HPE) Orta Doğu ve Orta Afrika Bölgesi’nde ‘’2016 - Yılın Dağıtıcısı’’ ödülüne layık görüldük.

01.12.2016

27. Yaşımızı kutladık

27. yılımızı hep beraber neşe içinde, keyifli bir gün geçirerek kutladık. Daha da büyük başarılara imza attacağımız nice 27 yıllara…

03.10.2016

Kadın dostu 100 şirket arasında olmaya devam ediyoruz

%47'lik beyaz yakalı kadın çalışan oranımızla ‘’Kadın Dostu Şirket'' unvanımızı koruyoruz.

20.10.2016

Mimarlar Bursa’da Revit 2017 ile buluştu

Autodesk yetkili iş ortağımız Yazılım 3D iş birliğiyle “Revit 2017 ile Mimari Projelendirme Süreçleri” seminerini gerçekleştirdik.

08.09.2016

Autodesk'in sektörel çözüm paketlerini tanıtmak için basınla bir araya geldik

Radisson Blu Bosphorus’ta gerçekleştirdiğimiz basın toplantımızla, Autodesk’in sektör gereksinimlerine yönelik geliştirdiği ve en temel Autodesk yazılımlarını içeren geniş ürün yelpazesine daha esnek ve daha kolay erişimle abone olabilmenin yeni yolu olan Sektörel Çözüm Paketleri’ni basın mensuplarına tanıttık.

1.9.2016

Arcserve’ün tek yetkili dağıtıcısı olduk

Uçtan uca çözüm sunma hedefimiz doğrultusunda hızla ilerliyoruz.

22.8.2016

Brother P-Touch ürünlerinin yetkili dağıtıcısı olduk

Ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz.

9.8.2016

HP PSG Value ürün grubunun da yetkili dağıtıcısı olduk

Katma değerli dağıtıcılık hedefimiz doğrultusunda önemli bir adım daha attık.

3.8.2016

Penta Teknoloji Capital 500'de

Sektördeki öncü konumumuzu kanıtlamaya devam ediyoruz.

1.8.2016

Bilişim 500 Araştırması’ndan altı ödülle döndük

Bilişim sektörünün ilk ve tek referans kaynağı olma niteliği taşıyan Bilişim 500 Araştırması sonucunda sektördeki öncü konumumuzu bir kez daha kanıtladık.

İş ortağımız Desita Yazılım Autodesk Gold Partner oldu

Autodesk yetkili satıcılarından Desita Yazılım, Autodesk Gold Partner statüsünün tüm gereksinimlerini karşılayarak 1 Temmuz 2016 itibariyle Autodesk Gold Partner olmaya hak kazandı.

’’Sıradışı Bir Deneyime Hazır Mısın?’’

2. Dönem Management Trainee programımız başlıyor. Sıradışı bir deneyim yaşamak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Penta Teknoloji Fortune 500'de

Fortune 500 Türkiye'nin En Büyük Şirketleri Araştırması sonuçlarına göre Penta Teknoloji listeye 106. sıradan giriş yaparken, sektörde ikinci sırada yer almıştır.  

Mürsel Özçelik Fortune röportajı

Genel Müdürümüz Mürsel Özçelik Fortune Dergisi'nden Kerem Özdemir ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Penta Teknoloji IBM ile SoftLayer dağıtıcılık anlaşması imzaladı

Penta Teknoloji, bulut altyapı sağlayıcısı IBM Softlayer’ın yetkili dağıtıcısı olduğunu duyurdu. IBM ile mevcut dağıtıcılık anlaşmasının yanına şirketin “Hizmet olarak Altyapı” (IaaS) çözümü SoftLayer’ın dağıtıcılığını da ekleyen Penta Teknoloji, SoftLayer bulut hizmetlerini iş ortakları aracılığı ile pazarlayabilir duruma geldi.

Penta Teknoloji Avrupa’ya dijitalleşmeyi anlattı

Penta Teknoloji Yazılımda Dijital Dönemi Başlatıyor

22.04.2016

Penta Teknoloji Microsoft dağıtıcılığı kapsamını genişletiyor

Penta Teknoloji, Microsoft ISV’nin dağıtıcılığının yanı sıra Microsoft OEM ürünlerinin de dağıtıcısı olduğunu duyurdu.

23.03.2016

Yılın IBM dağıtıcısı Penta Teknoloji

17 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilen IBM Çözüm Ortakları toplantısında, Penta Teknoloji “Yılın Distribütörü” ödülüne layık görüldü.

18.03.2016

Penta Teknoloji’ye Intel’den İnovasyon Ödülü

Penta Teknoloji Intel’in Avrupa, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Bölgesi’nden toplam 32 dağıtıcının katılımıyla...

03.02.2016

Penta Teknoloji, IBM’in 2015 yılında en çok büyüyen yazılım dağıtıcısı oldu

IBM’in her yıl düzenlediği VAD University etkinliğinin, bu seneki ilk toplantısı Madrid’de gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde...

20.11.2015

Penta, Türkiye’nin dijital liderleri arasında

Penta Teknoloji, Accenture Dijitalleşme Endeksi Raporu sonuçlarına göre, “Bilgi ve İletişim Teknolojisi Ekipmanlarının Toptan Ticareti” kategorisinde Türkiye'nin en dijital şirketi oldu.

16.11.2015

Penta Bulut: Penta’dan bulut tabanlı çözümler platformu

Penta Teknoloji, çözüm ortaklarına sunduğu değerleri “Penta Bulut” ile çeşitlendirmeye devam ediyor. Tedarikçi ve hizmet sağlayıcıların bulut tabanlı çözümleri Penta Bulut üzerinden satışa sunuluyor.

30.07.2015

Penta Teknoloji, Bilişim 500 Araştırması’nda ilk onda yer aldı

Penta Teknoloji, bilişim sektörünün ilk ve tek referans kaynağı olma niteliği taşıyan Bilişim 500 – İlk Beş Yüz Bilişim Şirketi Araştırması’nda dokuzuncu sırada yer aldı.

11.02.2015

Penta Teknoloji’nin sanal marketi ‘‘Penta Bulut’’un lansmanı yapıldı

Türkiye’nin önde gelen teknoloji dağıtıcılarından Penta Teknoloji, çeşitli hizmet sağlayıcılarının bulut tabanlı çözümlerinin satışının yapıldığı Penta Bulut platformunu, 8 Aralık’ta Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirdiği özel bir toplantıyla...

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN