Yönetim Kadrosu

 • Mürsel Özçelik

  Yönetim Kurulu Üyesi - Genel Müdür

 • Fatih Erünsal

  Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

 • Ender Köse

  Tedarik Zinciri Direktörü

 • Gülay Çuğu Bal

  Mali İşler Direktörü

 • Yasemin Budak

  Bilgi Teknolojileri Direktörü

Mürsel Özçelik

Yönetim Kurulu Üyesi - Genel Müdür

1968 yılında Malatya’da doğan Mürsel ÖZÇELİK, 1986 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1990 yılında üniversite arkadaşları ile Penta Bilgisayar’ı kuran ÖZÇELİK Penta Teknoloji Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Fatih Erünsal

Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

1978 yılında İstanbul’da doğan Fatih ERÜNSAL, 2002 yılında Fatih Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Mesleki kariyerine Bilişim sektörü ile başlayan ve çeşitli kademelerde görev alan ERÜNSAL, 2017 yılından itibaren Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. ERÜNSAL aynı zamanda 2010 yılında Harvard Üniversitesi’nde Extension Programına katılım sağlamıştır.

Ender Köse

Tedarik Zinciri Direktörü

1969 yılında Manisa’da doğan Ender KÖSE, 1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Mesleki kariyerine 1993 yılında Penta Teknoloji ile başlayan ve çeşitli kademelerde görev alan KÖSE, 2011 yılından itibaren Tedarik Zinciri Direktörü olarak görevine devam etmektedir.

Gülay Çuğu Bal

Mali İşler Direktörü

ODTÜ İşletme Bölümünden mezun olan Gülay Bal, kariyerine PwC’de denetim bölümünde başlamıştır. Burada 7 yılı aşkın süre çalıştıktan sonra Yıldız Holding’e katılmış ve burada üstlendiği çeşitli görevlerin ardından son 5 sene boyunca Dond. Gıda, Kişisel Bakım ve İşlenmiş Et Grubu CFO’su olarak görev almıştır. Bal, 2019 yılı başında Penta’ya CFO olarak katılmıştır.

Yasemin Budak

Bilgi Teknolojileri Direktörü

1973 yılında İstanbul’da doğan Yasemin BUDAK, 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Mesleki kariyerine Bankacılık sektörü ile başlayan ve çeşitli kademelerde görev alan BUDAK, 2012 yılından bu yana Penta Teknoloji’de BT ve İş Geliştirme Direktörü görevini sürdürmektedir.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN