Genel Müdür Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

Penta Teknoloji olarak, başarılarla dolu bir çeyrek yüzyılı geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. Sektördeki 30 yılı aşan deneyimimize, 2011 yılında Yıldız Holding’in sinerjisini de ekleyerek, bu birleşmeden aldığımız güç ve esinle, daha yüksek hedeflere, daha kararlı yürüyoruz.

Sunduğumuz uçtan uca çözümler ve sağladığımız hizmetler ile 3.500’ü aşkın bayimiz için Değer Katan Çözüm Ortağı olmak için çalışıyoruz. İş ortaklarımızın hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerimiz ile sundukları değeri artırıyoruz, böylece güçlü bir satış kanalı kültürü oluşturuyoruz. Lojistikteki gücümüz, gelişmiş hizmet anlayışımız, sunduğumuz uzman teknik destek ve sağladığımız müşteri odaklı çözümlerimiz nedeni ile paydaşlarımızca tercih ediliyoruz.

Ürün yönetimini en iyi biçimde gerçekleştirerek, satış verimliliğini ve rekabet gücünü artırıyoruz. Böylece dağıtımını üstlendiğimiz markaların pazar paylarını genişletiyoruz.

Siz değerli iş ortaklarımızın son kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmesi için çalışıyoruz. Satış kanalını kesintisiz destekleyerek, dolaylı yoldan tüketicilerin de daha iyi hizmet almasını sağlıyoruz.

Sektörümüzde dijitalleşmede lideriz; Bayinet, Mobil Bayinet, Penta Bulut, ERP, CRM, İş Zekası ve İş Akışı uygulamalarımız ile iş ortaklarımızla tam entegrasyon sağlayarak verimliliği artırıyoruz. Dijital sistemlerin birbirleriyle konuşmasını sağlayarak iş ortaklarımızın iş yükünü en aza indiriyoruz, böylece tüketicilerin satın alma süreçlerini iyileştiriyoruz.

Yakın, orta ve uzun vadede geleceğin zorunlu kıldığı pazar koşullarına hazırlıklıyız. Risk yönetimini iş yaşamının doğasında var olduğunu kabul ediyoruz. Verimlilik ve karlılık yolunda, iş ortaklarımız adına alınması gerekli riskleri almaktan çekinmiyoruz. Küresel ekonomik belirsizliklerin, kısa vadeli planları imkansızlaştırdığı dönemlerde bile, güçlü refleksler göstererek, en karmaşık gözüken, aşılmaz sanılan koşulları, yenilikçi uygulamalarımız, sektördeki deneyimli yapımız, finansal gücümüz ve dağıtım sistemimiz ile aşıyoruz.

Önümüzdeki dönem için hedeflerimiz büyük. Pazarda en zengin ürün çeşitliliğine sahip tedarikçi şirketi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Şirketin büyüme motoru olarak konumlandırdığımız katma değerli hizmetler ve kurumsal ürünlerin pazar payını artırmayı hedeflemekteyiz.

İşimizi en iyi yapmak ve her zaman “Güvenilir, Dost İş Ortağınız” olmak hedefi ile gece gündüz çalışıyoruz.

Saygılarımızla,

Mürsel Özçelik

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN