Xerox Hakkında

Merkezi A.B.D Norwalk, Connecticut’da bulunan Xerox, 160’tan fazla ülkede 140.000'den fazla çalışanı ile iş süreçleri hizmetleri, baskı ekipmanları, ticari yazılımları ile kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Xerografi’nin icadından beri Xerox, kişi ve kuruluşların işlerini kolayca yapmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bugün, iş süreçleri ve döküman yönetiminde dünyanın lider şirketi olan Xerox, çalışanların kendi işlerine odaklanmasını ve işlerinde daha verimli olmalarını sağlamaya çalışıyor. Xerox, ofis ve üretime yönelik mevcut ürün ve çözümlerinin yanı sıra, gerçek uçtan uca çözümleri ile doküman yönetiminden iş süreç operasyonlarına kadar çok farklı alanlarda işinizi ve bilgilerinizi yönetmenize yardımcı olur. 

Xerox, 1989 yılından beri Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermaye ile faaliyet göstermektedir. Xerox Türkiye’nin yönetim merkezi İstanbul’dur ve Türkiye’de yaklaşık 250 çalışanı bulunmaktadır. Xerox Türkiye, bağımsız araştırma kuruluşlarının raporlarında uzun yıllardır hizmet verdiği alanlarda pazar lideri veya pazarın önde gelen şirketleri arasında gösterilmektedir.

Penta Teknoloji, Xerox'ın yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN