HP Enterprise Hakkında

1939’dan bu yana osilatörlerden kişisel bilgisayarlara, yazılım çözümlerinden kurumsal uygulamalara kadar teknolojinin pek çok alanında dünyanın lider markalarından biri olan HP, 1 Kasım 2015 itibarıyla iki ayrı şirket olarak yeniden tasarlandı. Bu iki şirketten biri de tamamen kurumsal çözümlere odaklanan Hewlett Packard Enterprise (HPE) oldu.

Diğer bir deyişle HPE, yeni bir şirket olmakla birlikte, aslında onlarca yıldır işletmeleri dönüştürüyor, güçlendiriyor, destekliyor. Bugün sadece işletmelerde değil, iş dünyasında yaşanan dönüşümün temelinde “Fikir Ekonomisi” yatıyor. Fikir Ekonomisi kavramı, dijital ekonomiden uygulamalara, mobil ekonomiye kadar pek çok konuyu kapsayan bir dönüşüm alanı. Hewlett Packard Enterprise da bu alanın en büyük oyuncusu olmaya kararlı.

HPE’nin bu bağlamda belirlediği 4 dönüşüm alanı; hibrit altyapıya geçiş, dijital işletmelerin korunması, veri desteği ve verimlilik artışı olarak sıralanıyor. Hewlett Packard Enterprise, Fikir Ekonomisi’nde ve dijitalleşen dünyada işletmelere sunduğu bu dönüşüm fırsatlarının yanı sıra kapsamlı destek ve servis hizmetleriyle de fark yaratıyor. HPE uçtan uca ürün, yazılım ve hizmetleri, güçlü ve yaygın kanal ekosisteminin yanı sıra, ofisleri ve yetkili servis merkezleri ile de tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. HPE aynı zamanda, global deneyimini Türkiye pazarına da yansıtarak ekonomik ve teknolojik gelişimi destekliyor.

Penta Teknoloji, HP Enterprise'ın yetkili distribütörüdür.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.

Kullanıcı Gizlilik Hükümleri ve Kişisel Verilerin Korunması bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.

Penta Teknoloji duyurularından e posta, sms ve telefon ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.

Not: Yukarıdaki seçeneği seçtiğinizde Bilgi Güvenliği yönergelerini okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinizi, size gönderilen her e-postanın altında bulunan, iptal linkinden sonlandırabilirsiniz.

*Lütfen captcha'yı onaylayın.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN