1986 yılında Taiwan’ın başkenti Taipei’de kurulan D-Link, gelişmiş network ürünlerinin; geniş bant, dijital, ses ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında dünyanın lider firmalarından biridir. “İnsanlar için İletişim Ağları Oluşturmak” sloganı ile yola çıkan D-Link firması dijital ev kullanıcılarının, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin ve kurumsal işletmelerin global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Asya, Amerika ve Avrupa’da 100’dan fazla ülkede ülke ofisleri mevcuttur.

D-Link’in ana uzmanlığı network teknolojileridir. Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin iletişim ağı bağlantı çözümlerinde dünya lideridir. D-Link’in kuruluşundan bugüne; D-Link mühendisleri ile yeni teknolojilerin araştırma, geliştirme, tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu başarının altında, dünya coğrafyası üzerinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren satış ve teslim kanalları mevcuttur. D-Link, bilgisayar iletişim ağlarında 20 yılın üzerindeki tecrübesi ile mevcut talebi karşılayıp, üzerine ilave çözümler sunmaktadır. D-Link 2005 yılından itibaren her yıl yıllık 1 milyar dolar sınırını geçen ender network firmalarından biridir.

Yenilikte Lider

D-Link Mühendisleri, sürekli gelişen ev ve iş yerleri iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni ürünler geliştirmektedir. Teknoloji alanında D-Link’e ait pek çok patent ve telif hakkı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; bilgisayarlar için uygulamaya özel entegre devre (ASIC) üretimi, donanım teknolojisi tasarımı, yazılım uygulamaları sayılabilir. D-Link ürünleri ve çözümleri yüksek performanslı ve zengin özelliklidir. Ürünlerimiz endüstri standartlarında FCC, Wi-fi Alliance ve CableLabs gibi uluslararası sertifikalara sahiptir.

Penta Teknoloji, D-Link’in proje ve kanal ürünleri distribütörüdür.

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775 Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN