Canon Hakkında

Merkezi Japonya'nın Tokyo kentinde bulunan Canon Inc., kurumsal ve bireysel görüntüleme çözümlerinde dünya lideri olan yenilikçi bir kuruluştur. 1937'de kurulan Canon, İş Çözümleri, Tüketici Ürünleri, Yayın ve İletişim, Medikal Sistemler ve Endüstriyel Ürünler gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren küresel bir şirkettir. Şirket halen fotokopi makinesi, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera, optik ürünler ve diğer ürünlerin geniş bir yelpazesini, çok çeşitli müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Canon markası insanlar, aileler, iş çevreleri ve endüstriyel sektörler tarafından iyi tanınan ve dünya genelinde güvenilen bir markadır.

Kyosei: Canon'un kurumsal felsefesi, anlamı, ortak iyi için bir arada yaşamak ve çalışmak olan Kyosei kelimesi ile özetlenmiştir. Bu felsefe, sürdürülebilir üretim yöntemleri geliştirmekten, müşterilerine daha fazla seçenek sunmaya kadar Canon'un yaptığı her şeyin temelini oluşturur.

Canon, tutarlı başarısının temelindeki sırrın, dünyanın her bölgesinde ayrı bir geliştirme, üretim ve satış organizasyonunun kurulması olduğuna inanır.

Dünya çapında yaklaşık 194.000 çalışanı ile Canon'un, Japonya, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya'da üretim ve pazarlama alt kuruluşları ve ABD, Avrupa, Asya ve Avustralya'daki şirketlerle küresel bir Ar-Ge ağı bulunur.

Canon Grubunun Ana Faaliyet Alanları

Ofis İş Ünitesi: Ofis Ağı Dijital Çok İşlevli Cihazlar (MFD'ler), Renkli Ağ Dijital MFD'ler, Kişisel Kullanım için Ağ Dijital MFD'ler, Ofis Fotokopi Makineleri, Tam Renkli Fotokopi Makineleri, Kişisel Kullanım için Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar

Üretim Baskılama Ünitesi: Büyük Boy Inkjet Yazıcılar, Dijital Üretim Yazıcıları

Tüketici İş Ünitesi: Dijital SLR Fotoğraf Makineleri, Kompakt Dijital Fotoğraf Makineleri, Değiştirilebilir Lensler, Dijital Video Kamera, Inkjet Çok İşlevli Yazıcılar, Tek İşlevli Inkjet Yazıcılar, Görüntü Tarayıcıları, Yayın Ekipmanı, Hesap Makinesi

Endüstri ve Diğer İş Alanı Üniteleri: Yarı İletken Litografi Ekipmanı, LCD Litografi Ekipmanı, Medikal Görüntü Kaydetme Ekipmanı, Oftalmik Ürünler, Manyetik Kafalar, Mikromotorlar, Bilgisayarlar, Kullanışlı Terminaller, Belge Tarayıcısı

CANON Türkiye distribütörü olarak dağıtımını yaptığımız ürün grupları; yazıcı, çizici, fotokopi tarayıcı, fotokopi aksesuarları, yazıcı sarfları ve aksesuarlarıdır.

Penta Teknoloji, CANON'un Türkiye distribütörüdür.

 

MERKEZ OFİSİ

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi
4. Cad. No:1 34775
Ümraniye/ İSTANBUL

T 0 (850) 277 0 277

F 0 (216) 415 23 69

E info@penta.com.tr

W 0 (850) 277 0 277 (WhatsApp)

BİZİ TAKİP EDİN